HAKKIMIZDA

Teknik Çağdaş Tıp 44. yılında da dinamik vizyonunu, prensipli hizmet kalitesi anlayışıyla büyümeye odaklandı.

1979 yılında sektörde ithalatçı olarak faaliyete başlayan firmamız, 44 yılın getirdiği tecrübe ile Türkiye Tıp Sektörünün ihtiyacı olan tek kullanımlık tıbbi malzeme ithalatın yanında, tedarik ve dağıtımı konusunda vermiş olduğu “güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı”nı temel prensibi haline getirmiştir.

Bugün itibarıyla İstanbul merkez ve Bursa şubemiz olarak; ithalatı ve pazarlaması kendi bünyemizde olan ürünler için tüm Türkiye genelinde, bayiliklerini yapmakta olduğumuz firmaların ürünlerini yetkili olduğumuz bölgelerde satış ve pazarlama hizmetlerine aralıksız devam etmekteyiz.

Topluma saygılı, çevreye sorumlu, iş ortaklarımızla aramızda güvene dayalı birlik ve beraberliğin getirdiği ortak güçlü bir bağ kurabilmek ve bunu geliştirerek sürdürmek firmamızın vazgeçilmez bir ilkesidir.

Ortak değerlerden ödün vermeden güçlü sermaye yapımız, yüksek kalite anlayışımız ve ilk günkü enerjimizi bugünlerin sinerjisiyle birleştirerek oluşturduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı çizgimizde, yarınlara daha bir umutla bakmaktayız.

Gökhan Büyükvardar
Yönetim Kurulu Başkanı

İLETİŞİM

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
216527 13 61